Blue Flower

Nardymas Platelių ežere

nardymas plateliu ezere

Nardymas – tai galimybė pažinti naują, visiškai kitokį pasaulį- povandeninės karalystės pasaulį... Tas, kas bent kartą pabuvo po vandeniu daugiau nebegalės gyventi be šito pasaulio, be šitos visiškos ramybės, be burbuliukų , besistengiančių iškilti į vandens paviršių. Povandeninis pasaulis užburia visam laikui ir norisi nardyti vėl ir vėl...

Pradžią masiniam nardymui, kaip pramogai ir sportui, padarė Žakas Ivas Kusto. Būtent jam ir jo draugui prancūzų inžinieriui Emilui Ganjanui esame skolingi už “akvalango” sukūrimą. Su Žako Ivo Kusto autonominio akvalango pasirodymu susijęs ir tarptautinių federacijų ir asociacijų susikūrimas, kurios dabar vienija milijonus savo gerbėjų ir mėgėjų visame pasaulyje.

Daugelis, visiškai teisingai, nardymą laiko viena iš pačių tobuliausių meditacijos formų, todėl, kad nerdamas žmogus būna vienas su savimi pasaulyje ,pilname harmonijos. Nardymas - tai patenkinti ir besišypsantys veidai, kuriuos jūs matote linksmus ir nustebusius po panėrimo. Tai povandeninis filmavimas ir fotografija, kuri leidžia įsiamžinti neužmirštamo povandeninio pasaulio fone, ir pasidalinti šitais įspūdžiais.

 

Nardymo centras Oktopusas yra įsikūręs šalia Platelių jachtklubo ir visuomet pasiruošęs suteikti šias paslaugas: informaciją apie nardymo vietas, povandeninio gido pagalbą, įrangos nuomą ir pardavimą, oro pildymas, PADI kursai. Sezono metu budi gelbėtojai.

 

Nemokamo kempingo redakcija