Ekologiškas Kempingas

El. paštas Spausdinti PDF

Nardymas Platelių ežere


nardymas plateliu ezere


Nardymas – tai galimybė pažinti naują, visiškai kitokį pasaulį- povandeninės karalystės pasaulį... Tas, kas bent kartą pabuvo po vandeniu daugiau nebegalės gyventi be šito pasaulio, be šitos visiškos ramybės, be burbuliukų , besistengiančių iškilti į vandens paviršių. Povandeninis pasaulis užburia visam laikui ir norisi nardyti vėl ir vėl...

Pradžią masiniam nardymui, kaip pramogai ir sportui, padarė Žakas Ivas Kusto. Būtent jam ir jo draugui prancūzų inžinieriui Emilui Ganjanui esame skolingi už “akvalango” sukūrimą. Su Žako Ivo Kusto autonominio akvalango pasirodymu susijęs ir tarptautinių federacijų ir asociacijų susikūrimas, kurios dabar vienija milijonus savo gerbėjų ir mėgėjų visame pasaulyje.

Daugelis, visiškai teisingai, nardymą laiko viena iš pačių tobuliausių meditacijos formų, todėl, kad nerdamas žmogus būna vienas su savimi pasaulyje ,pilname harmonijos. Nardymas - tai patenkinti ir besišypsantys veidai, kuriuos jūs matote linksmus ir nustebusius po panėrimo. Tai povandeninis filmavimas ir fotografija, kuri leidžia įsiamžinti neužmirštamo povandeninio pasaulio fone, ir pasidalinti šitais įspūdžiais.

 

Nardymo centras Oktopusas yra įsikūręs šalia Platelių jachtklubo ir visuomet pasiruošęs suteikti šias paslaugas: informaciją apie nardymo vietas, povandeninio gido pagalbą, įrangos nuomą ir pardavimą, oro pildymas, PADI kursai. Sezono metu budi gelbėtojai.

 

Nemokamo kempingo redakcija

Atnaujinta ( Trečiadienis, 19 Gegužė 2010 07:52 )  

Prisijunk prie Kempingo

Ekologiškas Kempingas on Facebook

Kempingo kontaktai

Norite paklausiti? O gal rezervuoti vietą?
  • Adresas: Plungės raj. Platelių sen. Virkšų km.

Kodel rinktis mus?

Nemokamas ekologiškas kempingas 

Žemaitijos Nacionaliniame parke nesame vienintelis kempingas, tačiau visada garantuojame, kad apsistoję pas mus patirsite didžiausius įspūdžius kokius tik įmanoma patiri poilsiaujant gamtoje. Keletas mus išskiriančių privalumų:

  1. Pas mus visada švaru ir įpatingai ramu
  2. Nemokama Elektra, WC, geriamas vanduo
  3. Kempinge yra karšto vandens kubilas
  4. Nemokamai galima naudotis valtimi (nauja valtis nuomojama)
  5. Naujai įrengtas tualetas, stalai ir t.t pastatytas naujas tiltas
  6. Smagus nusileidimas kabančiu lynu (nemokamai)
  7. Ruošiama tinklinio aikštelė, plečiama infrastruktūra