Blue Flower


Platelių kempingo kainos, poilsis prie Platelių ežero 

Jau pats pavadinimas rėkte rėkia, kad kempingas Ekologiškas ir Nemokamas..

Tačiau ,turbūt ,ir Jūs suprantate, kad nemokamos paslaugos nebūna išskirtinės klasės, tad siekdami aukštesnės kokybės bei, kad būtų patenkinti mūsų klientai, įvedėme ekologinį mokestį.  Kai žmogus sumoka, kad ir simbolišką mokestį savo uždirbtais pinigais, jis kur kas labiau vertina teikiamas paslaugas.. Kyla klausimas už ką mokame?? O mokestis imamas už tai, kad kitą kartą atvažiavę rastumėte viską savo vietoje ir kur kas daugiau nei aną kartą, t.y už surinktus pinigus mes rūpinamės žolės pjovimu, lapų grėbimu, infrastruktūros gerinimu (nemokama elektrageriamas vanduolaužavietėsstaliukaižaidimų aikštelėsWC ir t.t).

Mokestis imamas nuo kiekvieno automobilio (iki 5 sėdimų vietų tik 50 Lt visai parai), nesvarbu kiek žmonių su Jumis atvyko, kiek palapinių statote, mokate tik Vieną,- Ekologinį mokestį už vieną automobilį. Atvykus autobusais ir didesnėms grupėms taikoma kaina 10 Lt/ žmogui.
(DĖMESIO: Iš anksto užsisakius kempinge dvi paras poilsio, trečia para Jums nieko nekainuos!
 
 Kempingu kainos plateliuose

Negi jums patogu kaskart atvykus į mokamą kempingą skaičiuoti, kiek žmonių (suaugusių, vaikų), palapinių, naminių gyvūnų kartu atsivežėte? O kai kempingo administratorius pasako, kiek tai kainuos, Jūs nė nežinote už ką mokate. Manau, daug paprasčiau sumokėti vieną mokestį, o likusius pinigus išleisti..., kad ir linksmybėms. 

 

Į Nemokamo Ekologiško Kempingo kainą įtraukti pramoginiai renginiai:

 

1. Gandro Adolfo vakarinis arba rytinis pasirodymas (priklauso nuo oro ir jo nuotaikos) pievelėje prie ežero. Pasirodymai vyksta iki vėlyvos vasaros - kol gandras su šeimyna išskrenda kasmetinių žiemos atostogų į Egiptą 2. Volungių choro "Beržynėlis"(vadovė volungė Malvina) ir pritariančių varlių orkestro koncertas (vadovė varlė Natalija). Dėl asmeninių nesutarimų Varlių orkestras groja tik nesant gandrui Adolfui 3. Kasdieninis Bebrų prezidento Minedo priėmimas jo užmiesčio viloje 4. Lydekos Vaikulės išdaigos ir gaudynės (ypač kantriems tėveliams ir jų atžaloms) 5. Atvažiuojančios viešnios – tikro garso koncertas- gegučių sekstetas Margumėlis.